Evdema Nakliyat’a Hoşgeldiniz !

Evdema Nakliyat firması sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.

Biz Kimiz ?

Evdema Nakliyat İstanbul’da hizmet vermekte olan bir taşıma şirketidir. İstanbul evden eve nakliyat denilince akla gelecek ilk isim olacağına inanarak kurduğumuz firmamız, kaliteli, güvenli, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla evden eve nakliyat sektöründe markalaşmıştır.

Evdema Nakliyat çalışanları idari personel ile 30 kişilik bir ekibe sahiptir. Elemanlarımızın tamamı SSK’lı bodroludur. Yurtiçi ve yurtdışı ev eşyası, mobilya, elektronik eşya, tıbbi cihaz, piyano gibi değerli eşyaların taşımasını itiba ile yapmaktayız. 10 m3 ‘den 93 m3’e kadar farklı ebatlarda araç parkımızla evden eve nakliyat sektörü haricinde kuru yük nakliyatı da yapmaktayız.

Kalite Politikalarımız

Personel Gelişimi ve Performansı
Çalışanlarımızı tatmin edecek koşullar sağlayarak, bireysel gelişimlerini, performanslarını arttıran ve tam katılımını sağlayan destekler,
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını benimsemek.
Yenilikçi Firma Kültürü
Sürekli gelişime açık yenilikçi firma kültürü oluşturmak.
Belgeli ve Sigortalı Taşıma
Gerçekleştirdiğimiz nakliyatlarda tamamen belgeli ve sigortalı çalışarak müşterilerimizin güvenini kazanmak.